ביטוח משאית קלה - גולדנביט סוכנות לביטוח ביטוח משאית קלה עם מנוף בגולדנביט סוכנות לביטוח?
ביטוח - גולדנביט סוכנות לביטוח

ביטוח משאית קלה / ביטוח משאית קלה עם מנוף / ביטוח משאית עם מנוף

איך לקבל את הביטוח הכי זול למשאית הקלה שלכם?

אין הרבה הפרשים במחירים של פוליסת ביטוח חובה למשאית קלה בין חברות הביטוח בגלל שרוב חברות הביטוח גובות פרמיה יחסית דומה. איפה כן ניתן להוזיל? בדרך כלל ניתן להוזיל בפוליסת ביטוח מקיף למשאית קלה ובתוספות ובכיסויים הנלווים לפוליסה. התחרות היא משמעותית ואפשר לנהל משא ומתן על מחיר הפוליסה של המשאית שלכם.

בשביל לקבל את המחיר הטוב ביותר עבור המשאית הקלה שלכם, אתם צריכים לפנות אל כל חברות הביטוח בישראל, למסור להם פרטים לגבי המשאית, לגבי הנהגים שינהגו בה ואת אישורי העדר התביעות של הנהגים. סביר להניח שגם תצטרכו להסביר למוקדן של חברת הביטוח למה תשמש המשאית ועוד. 

לאחר שתקבלו את ההצעה הטובה ביותר לדעתכם, תעברו על מסמכי הפוליסה וודאו אילו כיסויים כלולים בפוליסת הביטוח שהציעו לכם ומה הן ההחרגות לפוליסה. הרבה אנשים לא קוראים את ההחרגות בפוליסות הביטוח ובמקרה נזק מופתעים לגלות שיש נזקים שלא מכוסים על ידי חברת הביטוח. שימו לב שבבחירת ההצעה המשתלמת ביותר בשבילכם, צריך להביא בחשבון לא רק מחיר, אלא גם כיסויים ושירות כי ביום נזק תרצו לקבל שירות מהיר ואיכותי.

אנחנו מבינים שהעסק שלכם הוא המשאית וזה מה שאתם עושים הכי טוב. העסק שלנו הוא ביטוח ואנחנו נעשה עבורכם השוואת מחירים לביטוח משאית קלה בין כל חברות הביטוח והשוואת כיסויים בין חברות הביטוח למשאית קלה ונגיש לכם את הכל על מגש של כסף. למה? כי הצוות שלנו צבר מעל ל- 100 שנות ניסיון בביטוחי משאיות והוא יודע איך להגיע לאן שצריך בחברות הביטוח ולהתמודד איתן. 

 מחירי הביטוח משתנים בהתאם למשקל המשאית, דגם המשאית, ערך המשאית, שנת המשאית, ותק הנהג, אופי השימוש במשאית ועוד. אנחנו חוסכים לכם את כל העבודה הזו ומתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר בשביל שתוכלו להמשיך לעבוד בבטחה.

 

למה צריך ביטוח משאית?

אתה עובד על המשאית והמשאית מייצרת לך פרנסה. תאונת דרכים שמעורבת בה משאית יכולה לגרום בדרך לנזק כבד שצריך לשלם עבורו, בין אם אתה אשם בתאונה או לא. בגלל זה חשוב שיהיה לך סוכן ביטוח שמתמחה בביטוחי משאיות ואתה יכול לסמוך עליו בעת הצורך בשביל השקט הנפשי שלך, כי המשאית שלך היא העסק שלך. 

 

למה ביטוח משאית קלה עם מנוף בגולדנביט סוכנות לביטוח?

ביטוח של משאית קלה עם מנוף הוא ביטוח ייחודי שמשלב בתוכו מגוון כלי רכב מיוחדים ומגוונים שמבצעים עבודות שונות. בין אם המשאית הקלה שלך נועדה לשירותי הובלה, הפצה, עבודות הנדסה אזרחית, בנייה, סלילת כבישים, עבודות עפר, עבודות מינוף או כל עבודה אחרת, אנחנו נדע להשוות עבורך את מחיר הביטוח למשאית ונאתר עבורך ביטוח למשאית קלה עם מנוף בהתאמה אישית.

 

צוות המשאיות בגולדנביט סוכנות לביטוח צבר במשותף וותק של מעל 100 שנים בביטוחי משאיות. הצוות מתמחה במתן שירות אישי ותפירת חליפת הביטוח הטובה ביותר בשביל המשאית שלך. בגלל העוצמה שלנו בקרב חברות הביטוח אנחנו יכולים לספק ללקוחותינו פתרונות יצירתיים ומחירים תחרותיים בביטוח משאית, ביטוח מלגזות וביטוח ציוד מכני הנדסי וגם להעניק לך שירות אישי ומקצועי מהמובחרים שבענף.

 

אנחנו נצמיד אליך מנהלת תיק, שתלווה אותך לכל אורך הדרך והיא תתאם לך חבילת כיסוי מקסימלית עם מחיר מינימלי בלי שתצטרך להתפשר על איכות הפוליסה ולקחת סיכונים מיותרים. אנחנו יודעים להתאים את עצמנו לעסק שלך ונתאים עבורך כל סוג של ביטוח למשאית ל לכל סוגי הנהגים.

 

בגולדנביט סוכנות לביטוח אנחנו מתמחים בביטוחי משאית ומשאית קלה עם מנוף מזה שלושים שנים ויכולים לתת לך פתרון מותאם אישית, השוואת מחירים של ביטוח משאית ומשאית קלה עם מנוף מכל חברות הביטוח ומעל הכל שירות ברמה הגבוהה ביותר בשביל שאתה תקבל את מלוא הפיצוי המגיע לך בעת הצורך.

רק בגולדנביט סוכנות לביטוח אפשר לקבל השוואה של ביטוח משאית קלה עם מנוף מכל חברות הביטוח.

ביטוח משאיות הינו תחום ייחודי בענף הביטוח הממונע ומורכבות הפוליסה ורמות הסיכון הגבוהות מחייבות טיפול ע"י סוכנות ביטוח מקצועית המתמחה בתחום.

 

סוגי ביטוח למשאית קלה עם מנוף / משאית עם מנוף

ביטוח חובה למשאית – כל משאית שנעה בכבישים חייבת שיהיה לה ביטוח חובה בתוקף על פי חוק. ביטוח חובה למשאית קלה עם מנוף מכסה נזקי גוף מכל סוג שהוא שעלולים להיגרם כתוצאה מתאונת דרכים בה מעורבת המשאית.

 

ביטוח מקיף למשאית – מעניק כיסוי ביטוחי מקיף כנגד מגוון סיכונים שעלולים להיגרם למשאית, כולל נזק מתאונה, גניבה, נזק לצד ג ועוד.

 

ביטוח צד ג למשאית – מעניק כיסוי לנזקים שנגרמו על ידי המשאית לצד ג. ביטוח מקיף למשאית כולל בתוכו כיסוי צד ג למשאית ולכן אין צרוך ברכישת ביטוח צד ג למשאית אם רכשתם ביטוח מקיף למשאית. 

 

מעבר לסוגי הביטוח שציינו, מוביל אחראי ירכוש הרחבות משלימות לביטוח משאית כגון:

  • ביטוח סחורות בהעברה
  • ביטוח חבות כלפי צד שלישי בגין נזקי גוף שאינם מבוטחים בביטוח חובה
  • ביטוח שמשות
  • גרירה
  • ביטוח הגנה משפטית
  • ביטוח אביזרים מיוחדים, מנוף, מערבל בטון, מתקן קירור ועוד.

 

תנו לי הצעת מחיר