הגיע הזמן שתדעו על איזה ביטוחים אתם משלמים - גולדנביט סוכנות לביטוח

הגיע הזמן שתדעו על איזה ביטוחים אתם משלמים


אנו מציעים לבצע עבורכם בדירה של על הביטוחים שאתם משלמים עליהם ללא התחייבות. המקצוענות שלנו יכולה לחסוך גם לכם עשרות אלפי שקלים בשנה.

כמה פעמים קרה שהסתכלתם בתדהמה על החיובים בכרטיס האשראי שלכם וראיתם מלא שורות של חיובים מחברות הביטוח אבל לא ידעתם על מה אתם משלמים? אם נראה לכם שאתם משלמים הרבה על ביטוחים, אם אתם לא זוכרים על מה אתם מבוטחים ואתם חוששים שרוב החיובים הם סתם, אם אתם לא יודעים למי לפנות כדי לברר במה מדובר, הגיע הזמן לעשות סדר בתיק הביטוח שלכם.

האם שאלתם את עצמכם לאחרונה?

  • יש לי כפל ביטוחי?
  • על מה מחייבים אותי בכרטיס האשראי?
  • אני מבוטח דרך העבודה, אבל מה זה נותן לי?
  • האם יש לי את כל הביטוחים שצריך בשביל להגן על המשפחה שלי?
  • אני בטוח שדופקים אותי, אבל מפחד לעשות שינויים ולא יודע עם מי לבדוק?
  • כל הזמן מתקשרים אליי ומעדכנים אותי שיש לי תכניות ביטוח בטלפון ומציעים לי להוזיל אותן. האם כדאי?

מה זו בדיקת שקיפות?

בבדיקת שקיפות אתם תקבלו מאיתנו רשימה של כל הביטוחים שאתם משלמים עליהם, ללא עלות. בעזרת רשימת הביטוחים תוכלו לזהות באופן מיידי האם אתם "נפלתם" בסטטיסטיקה שכל ישראלי שלישי משלם פעמיים על אותו הביטוח. מה המשמעות של כפל ביטוחים? אתם משלמים על אותו הביטוח פעמיים אבל במקרה ביטוחי, תוכלו לקבל פיצוי רק מפוליסה אחת. זה אומר שאתם משלמים על משהו שלא תוכלו להשתמש בו. הבדיקה שאנו מבצעים נבדקת לא רק על ידי סוכן-ביטוח אלא גם על ידי רואה-חשבון, בשביל לוודא שאתם לא "נדפקים".


איך מתחילים לסדר את הביטוחים?

אנחנו מציעים ללקוחות שלנו לבצע בדיקת שקיפות של תיק הביטוח שלכם ללא עלות פעם בשנה (הטבה בשווי 1,000 שקלים). אנחנו לא מוכרים לכם שום דבר. בדיקת השקיפות מבוצעת בשביל לוודא שאתם לא משלמים על ביטוחים מיותרים או ביטוחים שלא מתאימים לכם. בשביל לבצע את הבדיקה, אנחנו נשלח אליכם הודעת טקסט להזנת פרטים אישיים (מספר ת.ז. ותאריך ההנפקה שלה). לאחר שתסיימו להזין את פרטיכם בהודעת הטקסט, תקבלו בתוך כ- 48 שעות פירוט של כל הביטוחים שאתם משלמים עבורם לכל חברות הביטוח. לא קיבלתם מאיתנו הזמנה לבצע בדיקת שקיפות? צרו איתנו קשר ונשלח אליכם הזמנה.