סוגי ביטוח – גולדנביט סוכנות לביטוח

סוגי ביטוח

ביטוח רכב

אנו מציעים את ביטוח הרכב המשתלם ביותר ללא שטיקים ללא טריקים

אתם רואים כל הזמן פרסומות של 50% הנחה בביטוח הרכב אבל עדיין משלמים סכום לא מבוטל לביטוח רכב כל שנה? אנחנו מזמינים אתכם לבדוק ביטוח רכב עם סוכן ביטוח רכב ולא עם מוקדן ולקבל הצעת מחיר תחרותית לביטוח הרכב שלכם.

ביטוח דירה

דירה היא הנכס החשוב ביותר למשפחה הן בשל ערכה הכספי והן בשל ערכה הרגשי. עבור מרביתנו כשאנחנו קונים דירה אנחנו משקיעים את כל הכסף שאספנו כל החיים. ביטוח דירה נועד להבטיח שהמבוטח ובני משפחתו לא יישארו ללא קורת גג במקרה של נזק למבנה או לתכולה כתוצאה משריפה, שיטפון, נזקים שנגרמו בזדון, גניבה ובמקרי תביעה נגד המבוטח על ידי מי שנפגע בדירתו או מחוצה לה ושלא יוותרו ללא כל.
ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

מה זה ביטוח בריאות?

ביטוח בריאות הוא ביטוח המכסה הוצאות הקשורות לטיפול רפואי. המבוטח משלם סכום נמוך יחסית (“פרמיה”), תמורת תשלום עבור הוצאות רפואיות בעת הצורך. כמו סוגי ביטוח אחרים, המבוטח משלם כדי להקטין את הסיכון הכלכלי שיעמוד בפני הוצאות כבדות בעתיד.

ביטוח משרד

ביטוח משרד מעניק כיסוי ביטוחי שיעזור לכם להתמודד עם נזקים שעלולים להיגרם למבנה או לתכולה של המשרד. סיכונים מכוסים בפוליסת ביטוח משרד כוללים נזקי אש, עשן, ברק, התפוצצות, רעידת אדמה ונזקי טבע, פרעות, שביתות, נזק בזדון, נזקי נוזלים וכן נזקי פריצה. 

ביטוח נסיעות לחו”ל

הפוליסה שאנחנו ממליצים ללקוחותינו כוללת אפשרות להרחבה בגין מקרי ביטוח שנובעים מבעיות רפואיות כרוניות כגון סכרת, מחלת לב או סרטן בשביל שנוכל להבטיח ללקוחותינו שהם נוסעים בראש שקט עם כיסוי מתאים עבור שירותים רפואיים נרחבים בחו”ל. בכל מצב, הפוליסה כוללת שירותי עזרה ומוקדי חירום זמינים 24 שעות ביממה והמבוטח אינו צריך לשלם מכיסו בעת קבלת הטיפול הרפואי.

ביטוח אחריות מקצועית

כל חודש מוגשות אלפי תביעות פיצויים לבתי המשפט נגד בעלי מקצועות חופשיים מכל הסוגים. כל העוסקים במקצועות חופשיים, כולל מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת, מטפלים אלטרנטיביים, מתווכי נדל”ן, רופאים, עורכי-דין, רואי-חשבון, קוסמטיקאים ומרפאים חשופים לתביעות בגין אחריות מקצועית. אם אתה קורא את שורות אלו כנראה שגם אתה חשוף לתביעות אחריות מקצועית. תשלום פיצויים לתובע יכול לגרום לקריסה כלכלית של כל עסק.

ביטוח חיים

מה הקשר בין ביטוח חיים לעתיד המשפחה שלך? ביטוח חיים מספק פיצוי כספי מוסכם מראש במקרים בהם מתממש סיכון מוות. במקרה מוות, יש השלכות על הביטחון הכלכלי של משפחתו של המבוטח. ביטוח חיים עוזר ליקרים לנו להתגונן מהשלכות אלו.

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא כשמו כן הוא, ביטוח שמבטח את הבנק בסכום המשכנתא/עד סכום המשכנתא. נוטלי משכנתאות נדרשים על ידי הבנקים במדינת ישראל לרכוש ביטוח משכנתא כערבות שהבנק יקבל את כספו בחזרה ולכן בדרך כלל הביטוח מכסה עד סכום המשכנתא בלבד. בגולדנביט סוכנות לביטוח נתאים לך ביטוח משכנתא משתלם על פי דרישות הבנק ממנו נלקחה המשכנתא.

ביטוח לעסקים וחברות

ביטוח עסק

כל בית עסק חשוף לסיכונים שיכולים למוטט אותו. הנסיון שצברנו בגולדנביט סוכנות לביטוח לימד אותנו איך לזהות את הסיכונים האלו ואיך לצמצם את ההשלכות הכלכליות שלהם על בית העסק. תן לנו להתאים גם לעסק שלך מעטפת ביטוחית שתעזור לך לצמצם שיבושים בפעילות העסקית והפסדים כספיים.

ביטוח קבלנים

ביטוח קבלנים כל הסיכונים

בסיס של כל פרויקט נדל”ן מתחיל בתשתית בטוחה.

ביטוח הנדסי כולל:

ביטוח קבלנים/ביטוח הקמה, ביטוח ציוד מכני הנדסי – צמ”ה, ביטוח שבר מכאני, ביטוח שבר אלקטרוני