פוליסות ביטוח | גולדנביט - סוכנות לביטוח

סוגי ביטוח

ביטוח רכב

ביטוח רכב

אנו מציעים ביטוח רכב משתלם ביותר, ללא שטיקים ללא טריקים!

אתם רואים כל הזמן פרסומות של 50% הנחה בביטוח הרכב אבל עדיין משלמים סכום לא מבוטל כל שנה? אנו מזמינים אתכם לבדוק עלויות עם סוכן ולא עם מוקדן ולקבל הצעת מחיר תחרותית לביטוח לרכב שלכם.

ביטוח דירה

ביטוח דירה

דירה היא הנכס החשוב ביותר למשפחה הן בשל ערכה הכספי והן בשל ערכה הרגשי. עבור מרביתנו כשאנחנו קונים דירה אנחנו משקיעים את כל הכסף שאספנו כל החיים. ביטוח דירה נועד להבטיח שהמבוטח ובני משפחתו לא יישארו ללא קורת גג במקרה של נזק למבנה או לתכולה כתוצאה משריפה, שיטפון, נזקים שנגרמו בזדון, גניבה ובמקרי תביעה נגד המבוטח על ידי מי שנפגע בדירתו או מחוצה לה ושלא יוותרו ללא כל.
ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי מכסה הוצאות הקשורות לטיפול רפואי. המבוטח משלם באופן חודשי סכום יחסית נמוך ("פרמיה"), תמורת כיסוי עלות של הוצאות רפואיות גבוהות בעת הצורך, ובכך מקטין את הסיכון הכלכלי בעתיד.
ביטוח בריאות פרטי נועד לספק שירותים רפואיים שלא נכללים בסל הבריאות ו/או ניתנים ע"י קופות החולים. פנו אלינו עוד היום להשוואת ביטוח בריאות והתאמת הפוליסה שמתאימה לכם.

ביטוח משרד

ביטוח משרד

ביטוח משרד מעניק כיסוי ביטוחי שיעזור לכם להתמודד עם נזקים שעלולים להיגרם למבנה או לתכולה של המשרד. סיכונים מכוסים בפוליסה בסיסית כוללים נזקי אש, עשן, ברק, התפוצצות, רעידת אדמה ונזקי טבע, פרעות, שביתות, נזק בזדון, נזקי נוזלים וכן נזקי פריצה. 

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

הפוליסה שאנחנו ממליצים ללקוחותינו כוללת אפשרות להרחבה בגין מקרי ביטוח שנובעים מבעיות רפואיות כרוניות כגון סכרת, מחלת לב או סרטן בשביל שנוכל להבטיח ללקוחותינו שהם נוסעים בראש שקט עם כיסוי מתאים עבור שירותים רפואיים נרחבים בחו"ל. בכל מצב, הפוליסה כוללת שירותי עזרה ומוקדי חירום זמינים 24 שעות ביממה והמבוטח אינו צריך לשלם מכיסו בעת קבלת הטיפול הרפואי.

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

כל חודש מוגשות אלפי תביעות פיצויים לבתי המשפט נגד בעלי מקצועות חופשיים מכל הסוגים. כל העוסקים במקצועות חופשיים, כולל מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת, מטפלים אלטרנטיביים, מתווכי נדל"ן, רופאים, עורכי-דין, רואי-חשבון, קוסמטיקאיות ומרפאים חשופים לתביעות בגין אחריות מקצועית. אם את או אתה קוראים שורות אלו כנראה שגם אתם חשופים לתביעות אחריות מקצועית. תשלום פיצויים לתובע, כשאין ביטוח, יכול לגרום לקריסה כלכלית של כל עסק.

ביטוח חיים

ביטוח חיים

מה הקשר בין ביטוח חיים לעתיד המשפחה שלך? ביטוח חיים מספק פיצוי כספי מוסכם מראש במקרים בהם אדם הולך לעולמו מכל סיבה, שכן אז ישנן השלכות על הביטחון הכלכלי של משפחתו של המבוטח. פוליסה זו עוזרת ליקרים לנו להמשיך לחיות ללא דאגות כלכליות, מעבר לנטל הרגשי שחוו.

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא

נוטלי משכנתאות נדרשים על ידי הבנקים במדינת ישראל לרכוש ביטוח משכנתא כערבות שהבנק יקבל את כספו בחזרה אם הלווה ילך לעולמו או אם יקרה משהו לנכס המשועבד. מסיבה זו הביטוח מכסה את סכום המשכנתא בלבד.
פעמים רבות אנחנו נתקלים בנוטלי משכנתאות שחושבים שביטוח המשכנתא מעניק הגנה להם ולמשפחתם, אבל זה פשוט לא נכון. ביטוח משכנתא כשמו כן הוא – הוא מעניק כיסוי ביטוחי לבנק בלבד. בגולדנביט סוכנות לביטוח נתאים לך פוליסה משתלמת על פי דרישות הבנק.

ביטוח לעסקים וחברות

ביטוח עסק

כל בית עסק חשוף לסיכונים שיכולים למוטט אותו. הנסיון שצברנו בגולדנביט סוכנות לביטוח לימד אותנו איך לזהות את הסיכונים האלו ואיך לצמצם את ההשלכות הכלכליות שלהם על בית העסק. תן לנו להתאים גם לעסק שלך מעטפת ביטוחית שתעזור לך לצמצם שיבושים בפעילות העסקית והפסדים כספיים.

ביטוח קבלנים

ביטוח קבלנים כל הסיכונים

הבסיס של כל פרויקט נדל"ן מתחיל בתשתית בטוחה. בגולדנביט יש לנו הסדרים עם כל חברות הביטוח, ואנו מציעים ביטוח הנדסי הכולל בתוכו מגוון הרחבות  לכלל צרכי הבניה של הפרוייקט כגון: ביטוח עבודות הקמה, ביטוח ציוד מכני הנדסה (צמ"ה), ביטוח שבא מכני והרחבות נוספות ומגוונות אחרות.