ביטוח בריאות פרטי - כל מה שרצית לדעת | גולדנביט - סוכנות ביטוח
ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי מכסה הוצאות הקשורות לטיפול רפואי. המבוטח משלם סכום נמוך יחסית ("פרמיה"), תמורת תשלום עבור הוצאות רפואיות בעת הצורך. כמו סוגי ביטוח אחרים, המבוטח משלם כדי להקטין את הסיכון הכלכלי שיעמוד בפני הוצאות כבדות בעתיד.

ביטוח בריאות נועד מעל הכל לספק לנו את הטיפול הרפואי שלא ניתן במסגרת סל-הבריאות ובמסגרת שרותי הבריאות הנוספים המוצעים על ידי קופות החולים, כגון תרופות, ניתוחים, השתלות וטיפולים רבים אחרים. שנית, ביטוח רפואי מבטיח כי המשפחה שלנו לא תצטרך להוציא הון עתק ולרדת מנכסיה על מנת לדאוג לנו בעקבות אירועים בלתי צפויים בחיים. כל שנה אלפי אנשים ניצלים בזכות הטיפולים, התרופות וההשתלות שניתנים להם במסגרת ביטוחי הבריאות הפרטיים ומונעים סבל ממשפחותיהם. גם אתם צריכים לדאוג למשפחה שלכם.

הצעד הראשון הוא להכיר את סוגי הביטוחים הקיימים בשוק. נכון להיום ביטוחי בריאות כוללים ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, ביטוח מחלות קשות, ביטוח תרופות מחוץ לסל וביטוח ניתוחים והשתלות. הכיסויים המכוסים בכל סוג של ביטוח משתנים מחברה לחברה. לאחר שהכרת את סוגי הביטוח ובחרת את הסוג המתאים לך, נוכל להשוות פוליסות של חברות שונות הקיימות עבור אותו סוג של כיסוי.

כל אדם חותם על הפוליסה באופן אישי ומשלם עבורה פרמיה חודשית לחברת הביטוח. בחלק מסעיפי הפוליסה נדרש תשלום דמי השתתפות עצמית, שהוגדרו מראש, בעת הפעלת הפוליסה.

גולדנביט מציעה לכל לקוחותיה לרכוש פוליסות בריאות, כי על בריאות לא מהמרים. דברו איתנו ותשמעו עוד על ההרחבות הבלעדיות והכיסויים הייחודיים שיש לנו לביטוחי בריאות.

תנו לי הצעת מחיר