ביטוח משכנתא המשתלם ביותר רק בגולדנביט - סוכנות לביטוח
ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא

השוואת מחירים של ביטוח משכנתא בין כל חברות הביטוח

קונים דירה ולוקחים משכנתא? אנחנו מומחים בביטוח משכנתא. אחרי 30 שנים בשוק ביטוח המשכנתאות, אנחנו הגוף החזק שיכול להוזיל לכם את ביטוח המשכנתא בעשרות אחוזים.

ביטוח משכנתא כשמו כן הוא, ביטוח שמבטח את הבנק בסכום המשכנתא/עד סכום המשכנתא. נוטלי משכנתאות נדרשים על ידי הבנקים במדינת ישראל לרכוש ביטוח משכנתא כערבות שהבנק יקבל את כספו בחזרה ולכן בדרך כלל הביטוח מכסה עד סכום המשכנתא בלבד. בגולדנביט סוכנות לביטוח נתאים לך ביטוח משכנתא משתלם על פי דרישות הבנק ממנו נלקחה המשכנתא.

ישנם הרבה שחקנים בשוק ביטוח המשכנתאות, אך יש לשים לב שביטוח המשכנתא מכסה נזקים שנגרמו לדירה או לבית רק עד גובה המשכנתא ובמרבית המקרים לא יעזור לך לשקם את עצמך ולהבטיח קורת גג למשפחה שלך במקרה של נזק בלתי צפוי לדירה או לבית.

 

ביטוח המשכנתא משלב שני רכיבים:
(1). ביטוח חיים – ביטוח חיים למשכנתא נועד להחזיר לבנק את יתרת סכום המשכנתא במקרה מוות של הלווה. רכיב ביטוח החיים הוא בגובה המשכנתא ותעריף הביטוח נקבע על פי אחוז הריבית שנקבעה בעת קבלת המשכנתא ואינו משתנה.

(2). ביטוח דירה (מבנה) – ביטוח דירה למשכנתא מכסה את יתרת סכום המשכנתא שיש לשלם לבנק במקרה של נזק משמעותי למבנה הנכס.

אנו נוכל להמליץ לך על ביטוח משכנתא מיטבי במחיר תחרותי, אך אנו מעודדים את לקוחותינו לשמור על החוסן הכלכלי שלהם ושל משפחתם על ידי עריכת ביטוח דירה מלא הכולל כיסויים למבנה, תכולה וצד ג'.

תנו לי הצעת מחיר