ביטוח עסקי מותאם לעסק שלך | גולדנביט - סוכנות ביטוח
ביטוח לעסקים וחברות

ביטוח עסק

כל בית עסק חשוף לסיכונים שיכולים למוטט אותו. הנסיון שצברנו בגולדנביט סוכנות לביטוח לימד אותנו איך לזהות את הסיכונים האלו ואיך לצמצם את ההשלכות הכלכליות שלהם על בית העסק. תן לנו להתאים גם לעסק שלך מעטפת ביטוחית שתעזור לך לצמצם שיבושים בפעילות העסקית והפסדים כספיים.

חשוב לעבוד עם סוכן ביטוח מקצועי בהתאמת ביטוח עסק. אל תתנו לעסק שלכם ליפול בגלל שלא נעשתה הערכת סיכונים מקיפה. צוות הסוכנים של גולדנביט סוכנות לביטוח פיתח במהלך השנים מגוון רחב של ביטוחים עסקיים שיותאמו במדויק לבית העסק שלך. במהלך השנים עזרנו למנוע קריסת עסקים רבים באמצעות התאמה נכונה של פוליסת ביטוח עסק. תנו לצוות המקצועי שלנו לבנות עבורכם חבילת הגנה שתתאים לגודלו ולאופי פעילותו של העסק.

פוליסת ביטוח עסקי מיועדת לעסקים קטנים, חברות, מפעלים, משרדים, מרפאות בעלי מקצוע ועוד ומעניקה למבוטחיה הגנות כלכליות מפני סיכונים שיפגעו בתפעול היום יומי של העסק. כמו כן, פוליסת ביטוח עסק מעניקה הגנה גם במקרה של תביעת צד שלישי וגם במקרים בהם נפגעים מועסקים.

ביטוח עסק בדרך כלל יכלול לפחות סעיף רכוש, אובדן רווחים וביטוח צד שלישי. אנחנו מציעים מגוון פוליסות ביטוח עסק מקיפות במחירים תחרותיים, כגון ביטוחי צד שלישי, אחריות מקצועית, אחריות המוצר, אובדן רווחים, סייבר ועוד.

ניתן להתייעץ לגבי ביטוח עסק עם מומחי הביטוח שלנו בגולדנביט.

תנו לי הצעת מחיר