ביטוח 'כל הסיכונים' לקבלנים ועבודות הנדסיות | גולדנביט - סוכנות ביטוח
ביטוח קבלנים

ביטוח קבלנים

הבסיס של כל פרויקט נדל"ן מתחיל בתשתית בטוחה.

ביטוח הנדסי כולל:

  • ביטוח קבלנים/ביטוח הקמה
  • ביטוח ציוד מכני הנדסי – צמ"ה
  • ביטוח שבר מכאני
  • ביטוח שבר אלקטרוני

כל אחד מהביטוחים המצוינים מספק כיסוי ביטוחי לאספקט אחר של סיכונים בלתי צפויים הטמונים בפעילות הנדסית. ביטוח עבודות הנדסיות הוא חד משמעית הכרחי עבור קבלני עבודות הנדסה אזרחית, קבלני עבודות ציבוריות ואפילו קבלני שיפוצים לאור הנזקים הכספיים המשמעותיים שעלולים להיגרם ליזם, לקבלן או לאחרים המעורבים בפרויקט.

ביטוח קבלנים
ביטוח קבלנים פועל במתכונת "כל הסיכונים" בשביל לספק את מירב ההגנות מפני אסונות שעלולים להתרחש בפרויקטי בנייה, תשתיות והנדסה בשל אופי העבודה בפרויקטים מסוג זה. ביטוח קבלנים כולל בתוכו ביטוח רכוש, ביטוח חבות מעבידים וביטוח חבות צד-שלישי.

ביטוח ציוד מכני
ביטוח ציוד מכני הנדסי (צמ"ה) פועל במתכונת "כל הסיכונים" ומגן על קבלנים המבצעים סוגים שונים של עבודות כמו עבודות תשתית, עבודות פיתוח ועבודות בניה. ביטוח צמ"ה מספק כיסוי מפני נזקים העלולים להיגרם לציוד מכני הנדסי דוגמת מחפרים, טרקטורים, מלגזות, מכבשים ואחרים.

ביטוח שבר מכאני
ביטוח שבר מכאני מספק כיסוי ביטוחי מפני נזק שנגרם לציוד כגון מכונות, מיזוג במפעל, משאבות, דוודים, מנועים, לוחות פיקוד למיניהם ועוד. ניתן גם לקבל כיסוי ביטוחי מפני אובדן רווחים משבר מכאני, בכפוף לרכישת פוליסה ביטוח שבר מכאני.

ביטוח ציוד אלקטרוני
ביטוח ציוד אלקטרוני נועד להגן על נזקים כלכליים מפגיעה בציוד אלקטרוני כגון גניבה, תאונות, שברים, שריפות ונזקים נוספים.

מכשירים להם נועד ביטוח ציוד אלקטרוני, אך לא מוגבל אליהם, כוללים מחשבים נייחים, מחשבים ניידים, פקסים, טלפונים, מכונות צילום, מחשבי שרתים, תוכנות ועוד. ביטוח ציוד אלקטרוני מכסה גם מקרים בהם הפגיעה במכשור האלקטרוני מובילה לאובדן מידע ואף נושאת בעלויות הנדרשות לשחזורו.

גולדנביט מספקת פוליסות ביטוח גם עבור קבלנים בבניה ייעודית לפרויקטי תמ"א 38.

ניתן להתייעץ לגבי ביטוח קבלנים וביטוחים הנדסיים אחרים עם מומחי הביטוח שלנו בגולדנביט.

ביטוח עבודות קבלניות

פוליסת ביטוח עבודות קבלניות מהווה את פוליסת הבסיס עבור קבלנים. חובה להפיק פוליסת עבודות קבלניות לפני תחילת ביצוע עבודות קבלניות בכל אתר בנייה. פוליסת עבודות קבלניות מורכבת משלושה פרקים עיקריים (מפורט מטה). כל פרק בפוליסה כולל חריגים וסייגים שונים לכיסויים שהפוליסה מעניקה וכל חריג וסייג מחייב טיפול והתייחסות נקודתית בהתאם לניתוח הסיכונים בכל פרויקט.

כשאנחנו פוגשים לראשונה בפרויקט בנייה, אנחנו מנתחים את הפרויקט באופן יסודי, בשביל שנוכל לזהות את הסיכונים הטמונים בפרויקט ולתת להם מענה מראש בפוליסת הביטוח לעבודות קבלניות. כמובן שהכיסויים בפוליסה בסופו של דבר גם תלויים בתקציב העבודות ולכן אנחנו נייעץ לך איפה להשקיע את הכסף בשביל שלא תפסיד כסף.
 
אנחנו מכירים את תחום העבודות הקבלניות ויודעים להתמודד עם כל התרחישים שבדרך. כמו שבכל פרויקט בניה יש סוג עבודות שונה, תשומות בנייה שונות, ציוד שונה, קבלני משנה שונים, בעלי מקצוע שונים, התחייבויות חוזיות וסביבות עבודה שונות, כך גם בפוליסות הביטוח של העבודות הקבלניות יש כיסויים וחריגים שונים – בשביל זה אנחנו כאן לייעץ לך באופן פרטני לגבי כל פרויקט.

 

תנו לי הצעת מחיר