ביטוח רכב | Golden Bit

ביטוח רכב

ביטוח רכב הפך לתחום מורכב בשנים האחרונות. כניסתם לשוק של מבטחים חדשים ופוליסות ביטוח רכב זולות ללא כיסויים מתאימים, יוצרים לך, לנוסעים איתך ולסובבים אותך סיכון בדרכים. הכביש אינו מגרש משחקים ואתם חייבים להיות בטוחים שהפוליסה שרכשתם תיתן לכם כיסוי ביטוחי להתמודד עם האירועים הבלתי צפויים על הכביש.

לגולדנביט סוכנות לביטוח יש קשר הדוק עם כל חברות הביטוח, מה שמאפשר לה להתאים לך פוליסת ביטוח רכב העונה על מגוון דרישות, במחירים אטרקטיביים ותוך מתן שירות מקצועי ואישי.

כל בעל רכב במדינת ישראל מחויב על פי חוק לבטח את רכבו בביטוח רכב חובה, אך אנו ממליצים לבטח את הרכב גם בביטוח צד ג ו/או ביטוח מקיף.

ביטוח רכב חובה
כשמו כן הוא, ביטוח שחובה על כל בעל רכב במדינת ישראל להחזיק ברשותו בתוקף. ביטוח רכב חובה מכסה נזקי גוף העלולים להיגרם לנהג עצמו, לנוסעים עימו ברכב ו/או להולכי רגל שנפגעו בתאונה שבה היה מעורב הרכב המבוטח. חל איסור להשתמש ברכב ללא ביטוח רכב חובה בתוקף. ביטוח רכב חובה מתחדש כל שנה. מחירו של ביטוח החובה נקבע לפי סוג הרכב (פרטי/מסחרי), גילו של הרכב וגיל הנהג הצעיר ביותר.

ביטוח רכב מקיף
מעניק כיסוי ביטוחי נרחב לרכב המבוטח בשורה ארוכה של מצבים כגון גניבת הרכב, שריפת הרכב, תאונה או פגיעה במישהו אחר ( צד ג’).
פוליסת ביטוח רכב מקיף כוללת את הכיסויים הרשומים מטה ללא תוספת תשלום:

  • שירותי דרך, כולל החלפת גלגל ואספקת דלק
  • גרירה כולל אכסנת לילה וגרירת המשך
  • שמשות, כולל תיקון מראות צד
  • הגנה משפטית
  • טיפול בתביעות צד ג – במקרה ורכב אחר פגע ברכב המבוטח וגרם נזקים, אנו נטפל בתביעה מול חברת הביטוח של הרכב הפוגע על מנת שהלקוח שלנו יקבל את המגיע לו בגין הנזק שנגרם.
  • רכב חלופי במקרה של תאונה, גניבה או טוטאל-לוס.

ביטוח רכב צד ג’ – מעניק כיסוי ביטוחי לנזק שנגרם על ידי הרכב המבוטח לכלי רכב אחר. ביטוח זה אינו מכסה נזקים שנגרמו לרכב המבוטח.

שאלות נפוצות:

1. מה עליי לעשות במקרה של תאונה או אירוע ביטוחי אחר?

חייגו אלינו ל- 04-821-8838. יש לנו מענה 24/7.

2. למי כדאי לעשות ביטוח צד ג’?

ביטוח צד ג’ מכסה את הנוהג ברכב המבוטח כאשר נגרם נזק על ידי הרכב המבוטח לעצם אחר (רכב, עמוד חשמל וכדומה). אנחנו ממליצים לרכוש ביטוח צד ג’ לרכב כאשר ערכו הכספי של רכבך הוא יחסית נמוך. במקרה של נזק, ביטוח צד ג’ לרכב לא יזכה אותך על הנזק לרכבך, אך יזכה על הנזק שנגרם על ידי הרכב המבוטח בביטוח צד ג’ לעצם הנפגע.

3. מה היא השתתפות עצמית?

השתתפות עצמית קיימת בכל פוליסת ביטוח רכב מקיף וביטוח רכב צד ג’. השתתפות העצמית בכל פוליסה מהווה את הסכום הראשוני אותו משלם המבוטח בכל נזק המוגש כתביעה לפוליסה. במידה ונגרם נזק בסכום שהינו מתחת לסכום ההשתתפות העצמית, אנו לא ממליצים לתבוע את פוליסת הביטוח.

4. אם רכשתי שירותי דרך וגרירה, האם יבואו לטפל ברכב שלי או לגרור אותו מכל מקום בארץ?

כן. שירותי הדרך והגרירה יגיעו לכל מקום שבו הרכב נמצא בגבולות הארץ ויובילו את רכבך לכל מקום שתבקש. בין אם זה למוסך המטפל, לחנייה ליד הבית או למקומות אחרים.

תנו לי הצעת מחיר