גולדנביט

 

"גולדנביט" הינה סוכנות ביטוח ותיקה ובעלת ניסיון רב של שנים, הוקמה בשנת 1997 ומספקת שירותי ביטוח רבים ומגוונים עבור כלל לקוחותיה, תוך כדי שהיא מציעה פתרונות ביטוח חדשניים וייחודיים בכל תחומי הביטוח הרבים שהיא מספקת.  החברה מצטיינת ביצירתיות ובחדשנות ומספקת פתרונות ביטוח מגוונים, תוך כדי הקפדה על שירות אישי ואיכותי ללקוח, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות. החברה מספקת שירותי ביטוח לרכב וביטוח לרכבי יוקרה, תוך שהיא עובדת עם סוכנויות הרכב הגדולות ביותר. כמו כן היא מעניקה שירותים רבים נוספים, כמו: ביטוח עיסקי, ביטוח דירה, קבלנים, נסיעות, חיים, בריאות, תאונות אישיות, משכנתא, ביטוח סיעודי, פתרונות לפרישה, חסכון פנסיוני, קרן השלתמות וגם כיסוי לבדיקות ויועצים.

 

 

רכישת פוליסת ביטוח

 


אנחנו חיים במציאות, שבה רכישת פוליסת ביטוח בתחומים שונים היא הכרח. כדי שנהיה מוגנים מבחינה כלכלית כאשר מתקיים סיכוי להיווצרות נזק שעלול לגרום להפסד, חובה כיום לרכוש ביטוח, שיאפשר לנו לא לקחת את האחריות הפיננסית על ההפסד שנגרם לנו. מאחר שרכישת ביטוח היא כיום לא רק הגיונית מבחינה רעיונית, אלא גם חובה חוקית, ענף הביטוח צובר תאוצה בקצב מסחרר. אם אתם מבולבלים נוכח מבחר חברות הביטוח, ולא בטוחים לאיזו חברה לפנות, לפניכם מספר כללי ברזל שכדאי להקפיד עליהם בבחירת החברה דרכה תרכשו את פוליסת הביטוח שלכם:


1.    פנו רק לחברה הפועלת בשוק שנים רבות, ושהספיקה לצבור מוניטין וותק.
2.    בחרו חברה שמציעה פוליסת ביטוח אטרקטיבית, שעונה על הצרכים שלכם ושגובהה סביר לכל הדעות.
3.    רכשו פוליסה מחברה שמציעה מגוון עשיר של מוצרי ביטוח רכב וביטוחים נוספים, כמו ביטוח קבלנים, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא, ביטוח סיעודי ועוד. הסיכויים שתזדקקו למוצרי ביטוח נוספים בעתיד, מלבד המוצר שאתם רוכשים כעת, הם גבוהים מאוד, ואין סיבה שלא תעבדו עם חברה שתספק לכם את כל השירותים תחת מטרייה אחת.  
4.    חברת ביטוח, כמו כל חברה העוסקת במתן שירות, צריכה להיות נגישה לצרכים שלכם, לתת שירות במשך רוב שעות היום ולהעניק לכם יחס נעים ואדיב.

 


 

 

צור קשר

רחוב המסילה 22 נשר, ת.ד  2012  מיקוד  3660801  |  טלפון:  04-8218838  |  פקס: 04-8218338