ביטוח רכב

 

ביטוח רכב כולל ביטוח חובה וביטוח צד ג' וכן ביטוח רכב מקיף:

ביטוח חובה - מחוייב בישראל על פי דין ובא להגן עליך במצב בו הרכב ייגנב או ייפגע מתאונה, וזאת על מנת שהשקעתך הכספית לא תרד לטמיון, כמו-כן, הוא מבטח אותך ואת הנוסעים עימך מפני נזקי גוף, שעלולים להיגרם בעת תאונת דרכים.

ביטוח צד ג'- מתייחס למקרים בהםתפגע ברכב אחר ותגרום לו לנזקים ותצטרך לפצות את הצג התובע אותך (צד ג'). אצלנו תקבל כיסויים נרחבים, תמורת מחירים אטרקטיביים, טיפול מסור ויחס אישי. ביטוח רכב מקיף -  מפצה אותך על נזקים או אובדן של הרכב מסיבות כמו: פריצה, תאונה, שריפה, שיטפון או נזק בזדון. הביטוח ניתן במחירים אטרקטיביים ומאפשר בחחירה מבין תוכניות ביטוח רבות ומגוונות.

כאמור, לגורמים כמו גיל, מין, מצב משפחתי, מקום מגורים, קומת מגורים, עבירות תנועה, סוג הרכב, כריות אוייר, תביעות ביטוח קודמות בעקבות תאונות דרכים, ייעוד השימוש ברכב פרטי או מסחרי, מיגון, ותק הרכב ומספר הנהגים בו.

 

 

כיצד לקבל החלטה איזה ביטוח מתאים לי?


כל מי שאינו מכיר היטב את תחום ביטוחי הרכב עשוי למצוא את עצמו מבולבל נוכח האפשרויות. כך תוכלו לבחור באופן מושכל ונכון את הפוליסה המתאימה לכם ביותר:

1)    רצוי לקרוא עוד על ביטוחי הרכב השונים ולקבל מידע נוסף באינטרנט או מנציגי החברה שתספק לכם את הפוליסה. נציגי גולדנביט ישמחו לעמוד לרשותכם, להעמיק את ההסבר המתואר במאמר זה, לתת תשובות לכל שאלה ולסייע בגיבוש ההחלטה לגבי הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

2)    התייעצו עם חברים קרובים שכבר ביטחו את הרכב, ושאלו אותם איזה סוג של ביטוח הם בחרו. כך תוכלו לקבל השראה ועצות רלוונטיות כדי להחליט מה הכי נכון לכם.

3)    זכרו, כי ביטוח חובה, כשמו כן הוא, חובה! כך שבמקרה הזה, אין סיבה להתלבט ואין צורך להשתהות בקבלת ההחלטה. ככל שתשוו מחירים ותבדקו סוכנויות ביטוח שונות, כך יגבר הבלבול. כדי לא להיכנס למבוי סתום, מהרו ליצור איתנו קשר, ואנחנו נדאג לספק לכם פוליסת ביטוח חובה לרכב במחירים משתלמים.

4)    חכו לקבלת ביטוח רכב הצעת מחיר כדי להחליט האם רכישת פוליסות נוספות (מעבר לביטוח חובה) רלוונטית עבורכם מבחינה פיננסית. ייתכן, כי תופתעו לגלות, שעלותה של הפוליסה היא ידידותית יותר משחשבתם ושכדאי לכם לרכוש אותה.

 

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת


לקבלת הצעת מחיר ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות מילוי טופס יצירת הקשר המופיע באתר שלנו או על-ידי הרמת טלפון. נשמע לעמוד לרשותכם בכל עת ולתת לכם מענה מעמיק, שיעזור לכם לבחור את מה שהכי נכון לכם ולרכב שלכם.

mtJCt5y

צור קשר

רחוב המסילה 22 נשר, ת.ד  2012  מיקוד  3660801  |  טלפון:  04-8218838  |  פקס: 04-8218338