ביטוח רכב יוקרה

פוליסת ביטוח לרכבי יוקרה מתאימה לדרישות המיוחדות שבהחזקת רכבים אלו ובכל הכרוך לטיפול המיוחד  בהם. מעבר לפיצוי הכספי מסופקת למבוטח חבילת שירותים VIP שתענה על הצרכים המיוחדים שעשויים להתעורר ברכב יוקרהבמהלך תקופת הביטוח במחירים אטקרטיביים. דוגמאות לשירותים מיוחדים הן למשל, רכב חלופי משודרג אוכיסוי שמשות מקוריות בדגמים מובילים. אנו מטפלים ברכבי היוקרה בצורה האיכותית ביותר תוך כדי שמירה על סטנדרטים גובהים של עבודה וזמינות 24 שעות ביממה עם מענה מהיר ויעיל.

מדוע חשוב לבטח רכב יוקרה ?

פקודת ביטוח רכב מנועי מחייבת כל נהג לבטח את רכבו בביטוח חובה, תהא עלותו של הרכב ככל שתהיה.
ביטוח כזה מאפשר לנהג, במקרה של תאונת שגרמה נזקים לגופו, לקבל פיצויים.

ביטוח רכב יוקרה הוא, קודם כל, אם כן, חובה חוקית, ואי ציות לחוק יכול לגרור אחריו עבירת תעבורה שתהיה כרוכה בתשלום קנס במקרה הטוב ובאף במאסר בפועל במקרה הפחות טוב. מעבר לכך, רכבי יוקרה הם רכבים יקרים מאוד, שעלותם יכולה לנוע מ-200 אלף שקלים ועד מיליון שקל ואף יותר מכך.

מדובר ברכבים שחלקי החילוף שלהם יקרים ושעלויות התיקון שלהם הן גבוהות. כדי שהנהג לא יצטרך להוציא את הכסף מכיסו הפרטי, רצוי שיבטח את הרכב, כך שבמקרה של תאונה, חלילה, יהיה מי שייקח אחריות ויפצה את הנהג.

לבחור חברה מקצועית העוסקת בביטוח רכבי יוקרה
בשל עלויות התחזוקה הגבוהות של רכבי יוקרה ומאחר שהם יקרים מאוד, רצוי לבחור חברה מקצועית ביותר לרכוש דרכה את פוליסת הביטוח. יש לוודא, כי מדובר בחברה אמינה, שיש לה ניסיון בביטוח רכבי יוקרה ושמציעה פוליסה אטרקטיבית, הכוללת שירותים ייחודיים נוספים מהם יכול בעל הרכב ליהנות.

רצוי לפנות לחברה מובילה בתחום, שיש לה מוניטין וותק, ושמשרתת את לקוחותיה 24 שעות ביממה, כך שהנהג יידע, כי הוא יכול לקבל מענה בכל עת. חברת גולדנביט היא סוכנות ביטוח מובילה, המתמחה, בין היתר בביטוח רכבי יוקרה, והיא ערוכה לספק ללקוחותיה פתרונות ייחודיים תוך הקפדה על סטנדרט גבוה ביותר של שירות.

 

ביטויח רכב יוקרה

 

צור קשר

רחוב המסילה 22 נשר, ת.ד  2012  מיקוד  3660801  |  טלפון:  04-8218838  |  פקס: 04-8218338